Leden van Platform vmbo Economie & Ondernemen 2022-2023

Onderstaande scholen zijn als lid aangesloten bij Platform vmbo Economie & Ondernemen.

Lid worden

Filter resultaat

School of plaats
Provincie
 
School Plaatsnaam Provincie Website
Johan de Witt Scholengroep Den Haag Zuid-Holland Johan de Witt Scholengroep www.johandewittscholengroep.nl
Ichthus College Kampen Overijssel Ichthus College www.ichthuskampen.nl
Zuiderpark College Rotterdam Zuid-Holland Zuiderpark College www.zuiderpark.nl
Zuid-West College Den Haag Zuid-Holland Zuid-West College www.zuidwestcollege.nl
Winkler Prins Veendam Groningen Winkler Prins winklerprins.nl
Wartburg College, locatie De Swaef Rotterdam Zuid-Holland Wartburg College, locatie De Swaef www.driestarwartburg.nl/beroepencollege-de-swaef
Walewyc mavo Waalwijk Noord-Brabant Walewyc mavo www.walewyc.nl
Walburg College Zwijndrecht Zwijndrecht Zuid-Holland Walburg College Zwijndrecht walburgcollege.nl
Waerdenborch Holten Overijssel Waerdenborch www.waerdenborch.nl
VSO Klein Borculo Borculo Gelderland VSO Klein Borculo www.vsokleinborculo.nl
vmbo Trivium College Amersfoort Utrecht vmbo Trivium College vmbotriviumcollege.nl
Vechtdal Colleg Hardenberg Overijssel Vechtdal Colleg www.vechtdalcollege.nl/hardenberg
Van Lodenstein College Hoevelaken Gelderland Van Lodenstein College vanlodenstein.nl
Van Lodenstein Kesteren Gelderland Van Lodenstein vanlodenstein.nl/kesteren
Valuascollege Venlo Limburg Valuascollege www.ogvo.nl/valuascollege
Vakcollege Hillegersberg Rotterdam Zuid-Holland Vakcollege Hillegersberg www.vakcollegehillegersberg.nl
Vakcollege Helmond Helmomd Noord-Brabant Vakcollege Helmond www.vakcollege.nl
Ubbo Emmius Stadskanaal Groningen Ubbo Emmius www.ubboemmius.nl
Twents Carmel College Oldenzaal Overijssel Twents Carmel College www.twentscarmelcollege.nl
Trinitas College Heerhugowaard Noord-Holland Trinitas College trinitascollege.nl
Trias vmbo Krommenie Noord-Holland Trias vmbo www.triasvmbo.nl
Thorbecke Talentschool Rotterdam Rotterdam Zuid-Holland Thorbecke Talentschool Rotterdam www.tvo-rotterdam.nl
Thorbecke Scholengemeenschap Zwolle Overijssel Thorbecke Scholengemeenschap www.thorbecke-zwolle.nl
Talentstad Zwolle Overijssel Talentstad www.talentstad.nl
Dollard College Winschoten (PC Hooftlaan) Groningen Dollard College campus-winschoten.dollardcollege.nl/home
Sterren College Haarlem Haarlem Noord-Holland Sterren College Haarlem www.sterrencollegehaarlem.nl (pagina niet bereikbaar)
Stelle College Amsterdam Noord-Holland Stelle College www.stellecollege.nl
Stedelijk College Eindhoven Eindhoven Noord-Brabant Stedelijk College Eindhoven www.stedelijkcollege.nl
Stanislascollege Rijswijk Zuid-Holland Stanislascollege www.stanislascollege.nl
St. Ichtus College Dronten Flevoland St. Ichtus College www.ichthusdronten.nl
Sint Ursula Heythuysen Limburg Sint Ursula www.ursula.nl
Singelland, locatie VHS Drachten Friesland Singelland, locatie VHS www.singelland.nl
SG Were Di Valkenswaard Noord-Brabant SG Were Di weredi.nl
NXT Maarsbergen en Doorn Maarsbergen Utrecht NXT Maarsbergen en Doorn www.nxt.eu
Schoonhovens College Schoonhoven Zuid-Holland Schoonhovens College www.schoonhovenscollege.nl
Scholencombinatie Delfland Delft Zuid-Holland Scholencombinatie Delfland www.sc-delfland.nl
RSG Stad en Esch Meppel Drenthe RSG Stad en Esch stadenesch.nl
Lingecollege Tiel Gelderland Lingecollege lingecollege.nl
RSG de Borgen, vestiging Nijeborg Leek Groningen RSG de Borgen, vestiging Nijeborg www.rsgdeborgen.nl
ROC West-Brabant – Scala / Curio Scala Teteringen Noord-Brabant ROC West-Brabant – Scala / Curio Scala www.curio.nl/scala
ROC West-Brabant / Curio Breda Noord-Brabant ROC West-Brabant / Curio www.curio.nl
ROC van Amsterdam – Groot West Amsterdam Noord-Holland ROC van Amsterdam – Groot West www.rocva.nl/MBO-onderwijs/MBO-Colleges/MBO-College-Westpoort
Pleincollege Nuenen Nuenen Noord-Brabant Pleincollege Nuenen www.nuenenscollege.nl
Pius X-college Almelo Overijssel Pius X-college www.piusx.nl
Petrus Canisius College Alkmaar Noord-Holland Petrus Canisius College www.pcc.nu
Penta College CSG Hoogvliet Hoogvliet (Rotterdam) Drenthe Penta College CSG Hoogvliet www.penta.nl
OSB Amsterdam Amsterdam Drenthe OSB Amsterdam osbijlmer.nl
ORS Lek en Linge Geldermalsen Gelderland ORS Lek en Linge www.lekenlinge.nl
Openbare ScholenGroep Schoonoord / openbaar VMBO en MAVO Zeist Zeist Utrecht Openbare ScholenGroep Schoonoord / openbaar VMBO en MAVO Zeist www.ovmz.nl
Oosterlicht College Nieuwegein Utrecht Oosterlicht College www.oosterlichtnieuwegein.nl
scholengroep Tongerlo Rosendaal Noord-Brabant scholengroep Tongerlo tongerlo.nl
Nuborgh College Oostenlicht Elburg Gelderland Nuborgh College Oostenlicht www.nuborghcollegeoostenlicht.nl
Mundus College (NOVA College) Amsterdam Noord-Holland Mundus College (NOVA College) mundus.espritscholen.nl
Munnikenheide College Etten-Leur Noord-Brabant Munnikenheide College www.munnikenheidecollege.nl
Montessori Scholengemeenschap Amsterdam Amsterdam Noord-Holland Montessori Scholengemeenschap Amsterdam msa.nl
Merlet College (Cuijk) Cuijk Noord-Brabant Merlet College (Cuijk) www.merletcollege.nl
Melanchthon scholengemeenschap Rotterdam Zuid-Holland Melanchthon scholengemeenschap www.melanchthon.nl
Meerwegen Scholengroep Amersfoort Utrecht Meerwegen Scholengroep www.meerwegen.nl
Martinuscollege Grootebroek Noord-Holland Martinuscollege martinuscollege.nl
Maris College (Mgr. Nolenslaan 16) Den Haag Zuid-Holland Maris College (Mgr. Nolenslaan 16) mariscollege.nl
Marianum Groenlo Overijssel Marianum marianum.nl
Maerlant College Brielle Zeeland Maerlant College www.maerlant.eu
Maartenscollege Hengelo Overijssel Maartenscollege maartenscollege.nl
Lodewijk College Terneuzen Zeeland Lodewijk College www.lodewijkcollege.nl
Kentalis Audiologisch Centrum St. Michielsgestel Noord-Brabant Kentalis Audiologisch Centrum www.kentalis.nl/locaties/kentalis-audiologisch-centrum-sint-michielsgestel
Skills vmbo Heemskerk Noord-Holland Skills vmbo www.skillsvmbo.nl
Kempenhorst College Oirschot Noord-Brabant Kempenhorst College kempenhorst.nl
Kalsbeek College Woerden Utrecht Kalsbeek College www.kalsbeek.nl
Jacobus Fruytier Scholengemeenschap Apeldoorn Gelderland Jacobus Fruytier Scholengemeenschap jfsg.nl
ISW Hoge Woerd / Westland Vakcollege Naaldwijk Zuid-Holland ISW Hoge Woerd / Westland Vakcollege westlandvakcollege.isw.info/site/nl
Hoofdvaart College Haarlem Noord-Holland Hoofdvaart College hoofdvaartcollege.nl
Hondsrug College Emmen Drenthe Hondsrug College www.hondsrugcollege.nl
Hilfertsheem College Hilversum Noord-Holland Hilfertsheem College www.hilfertsheem.nl
Het Westeraam Elst Gelderland Het Westeraam hetwesteraam.nl
Het Stedelijk Zutphen (Dalton College) Zutphen Gelderland Het Stedelijk Zutphen (Dalton College) www.hetstedelijkzutphen.nl
Het Noordik Almelo Overijssel Het Noordik www.hetnoordik.nl
Het Kwadrant Weert Limburg Het Kwadrant hetkwadrant.nl
Het Huygens College Amsterdam Noord-Holland Het Huygens College www.huygens-college.nl
Het Hooghuis Oss Noord-Brabant Het Hooghuis www.hethooghuis.nl
Het College Vos Vlaardingen Zuid-Holland Het College Vos www.devosvlaardingen.nl
Herle College Heerlen Limburg Herle College herle.bcpl.nl
Herbert Vissers College Nieuw-Vennep Noord-Holland Herbert Vissers College www.hvc.nl/vmbo
Heldring Business School Den Haag Zuid-Holland Heldring Business School heldringbusinessschool.nl
Hanze College Oosterhout Noord-Brabant Hanze College hanze-college.nl
Haarlem College Haarlem Noord-Holland Haarlem College haarlemcollege.nl
Guyotschool voor VSO aan doven (Kentalis) Haren Groningen Guyotschool voor VSO aan doven (Kentalis) www.kentalis.nl
Graaf Huyn College Heerlen Limburg Graaf Huyn College www.graafhuyn.nl
Gomarus College Groningen Groningen Gomarus College gomaruscollege.nl
Gilde College (OSG Hengelo) / CT Stork College Hengelo Overijssel Gilde College (OSG Hengelo) / CT Stork College ctstorkcollege.nl
G.K. van Hogendorp / Experience College Rotterdam Zuid-Holland G.K. van Hogendorp / Experience College www.xcollege.nl
Farelcollege Ridderkerk Zuid-Holland Farelcollege farelcollege.cvo-portus.nl
Emelwerda College Emmeloord Flevoland Emelwerda College emelwerda.nl
Edudelta College Middelharnis (Lentiz) Middelharnis Zuid-Holland Edudelta College Middelharnis (Lentiz) www.lentiz.nl/mbo-middelharnis/edudelta-college-middelharnis
Driestar Gouda Gouda Zuid-Holland Driestar Gouda www.driestarwartburg.nl/driestar-gouda-provmbo
Dr. Nassau College Assen Drenthe Dr. Nassau College www.nassaucollege.nl
dr. Aletta Jacobs College Hoogezand Groningen dr. Aletta Jacobs College www.aletta.nl
Dongemond College Made Made Noord-Brabant Dongemond College Made www.dongemondcollege.nl/made
Dongemond College Raamsdonksveer Raamsdonksveer Noord-Brabant Dongemond College Raamsdonksveer www.dongemondcollege.nl
De Marke / Etty Hillesum Deventer Overijssel De Marke / Etty Hillesum demarke-ehl.nl
De Goudse Waarden Gouda Zuid-Holland De Goudse Waarden www.degoudsewaarden.nl
CSG Ulbe van Houten Sint-Annaparochie Friesland CSG Ulbe van Houten www.campus-middelsee.nl
CSG Sprengeloo / UDO (You Do) Apeldoorn Gelderland CSG Sprengeloo / UDO (You Do) www.udo.nl
CSG Prins Maurits Middelharnis Zuid-Holland CSG Prins Maurits www.csgpm.nl
CSG Liudger Drachten Friesland CSG Liudger www.csgliudger.nl
CSG Comenius Leeuwarden Friesland CSG Comenius www.csg-comenius.nl
College voor Beroepsonderwijs, Purmerendse ScholenGroep Purmerend Noord-Holland College voor Beroepsonderwijs, Purmerendse ScholenGroep www.psg.nl
College Den Hulster Venlo Limburg College Den Hulster www.ogvo.nl/collegedenhulster
Christelijk College Groevebeek Ermelo Gelderland Christelijk College Groevebeek www.groevenbeek.nl/vmbo-ermelo
Carré College Rotterdam / Rotterdam Design College Rotterdam Zuid-Holland Carré College Rotterdam / Rotterdam Design College www.rotterdamdesigncollege.nl
Candea College Duiven Gelderland Candea College www.candea.nl
Cambreur College Dongen Noord-Brabant Cambreur College cambreurcollege.nl
Cambium College Zaltbommel Gelderland Cambium College cambiumcollege.nl
Calvijn College Krabbendijke Zeeland Calvijn College www.calvijncollege.nl
CSV (Christelijke Scholengemeenschap Veenendaal) Veenendaal Utrecht CSV (Christelijke Scholengemeenschap Veenendaal) www.hetperron.nl
Broeckland College Breukelen Utrecht Broeckland College broeckland.nl
Bonhoeffer College Enschede Overijssel Bonhoeffer College www.bc-enschede.nl
Beroepscollege Leystede Leiden Zuid-Holland Beroepscollege Leystede bcleystede.nl
Bisschoppelijk College (BC) Broekhin Roermond Limburg Bisschoppelijk College (BC) Broekhin www.broekhin.nl
Baken Stad College Almere Flevoland Baken Stad College hetbaken.nl
Arentheemse College Arnhem Gelderland Arentheemse College arentheem.nl
Andreas College Katwijk Zuid-Holland Andreas College www.andreascollege.nl
Almende College / Wesenthorst Ulft Gelderland Almende College / Wesenthorst www.almende-wesenthorst.nl
2College Durendael Oisterwijk Noord-Brabant 2College Durendael www.2college.nl
School
Johan de Witt Scholengroep
Plaatsnaam
Den Haag
Provincie
Zuid-Holland
School
Ichthus College
Plaatsnaam
Kampen
Provincie
Overijssel
School
Zuiderpark College
Plaatsnaam
Rotterdam
Provincie
Zuid-Holland
School
Zuid-West College
Plaatsnaam
Den Haag
Provincie
Zuid-Holland
School
Winkler Prins
Plaatsnaam
Veendam
Provincie
Groningen
School
Wartburg College, locatie De Swaef
Plaatsnaam
Rotterdam
Provincie
Zuid-Holland
School
Walewyc mavo
Plaatsnaam
Waalwijk
Provincie
Noord-Brabant
School
Walburg College Zwijndrecht
Plaatsnaam
Zwijndrecht
Provincie
Zuid-Holland
School
Waerdenborch
Plaatsnaam
Holten
Provincie
Overijssel
School
VSO Klein Borculo
Plaatsnaam
Borculo
Provincie
Gelderland
School
vmbo Trivium College
Plaatsnaam
Amersfoort
Provincie
Utrecht
School
Vechtdal Colleg
Plaatsnaam
Hardenberg
Provincie
Overijssel
School
Van Lodenstein College
Plaatsnaam
Hoevelaken
Provincie
Gelderland
School
Van Lodenstein
Plaatsnaam
Kesteren
Provincie
Gelderland
School
Valuascollege
Plaatsnaam
Venlo
Provincie
Limburg
School
Vakcollege Hillegersberg
Plaatsnaam
Rotterdam
Provincie
Zuid-Holland
School
Vakcollege Helmond
Plaatsnaam
Helmomd
Provincie
Noord-Brabant
School
Ubbo Emmius
Plaatsnaam
Stadskanaal
Provincie
Groningen
School
Twents Carmel College
Plaatsnaam
Oldenzaal
Provincie
Overijssel
School
Trinitas College
Plaatsnaam
Heerhugowaard
Provincie
Noord-Holland
School
Trias vmbo
Plaatsnaam
Krommenie
Provincie
Noord-Holland
School
Thorbecke Talentschool Rotterdam
Plaatsnaam
Rotterdam
Provincie
Zuid-Holland
School
Thorbecke Scholengemeenschap
Plaatsnaam
Zwolle
Provincie
Overijssel
School
Talentstad
Plaatsnaam
Zwolle
Provincie
Overijssel
School
Dollard College
Plaatsnaam
Winschoten (PC Hooftlaan)
Provincie
Groningen
School
Sterren College Haarlem
Plaatsnaam
Haarlem
Provincie
Noord-Holland
School
Stelle College
Plaatsnaam
Amsterdam
Provincie
Noord-Holland
School
Stedelijk College Eindhoven
Plaatsnaam
Eindhoven
Provincie
Noord-Brabant
School
Stanislascollege
Plaatsnaam
Rijswijk
Provincie
Zuid-Holland
School
St. Ichtus College
Plaatsnaam
Dronten
Provincie
Flevoland
School
Sint Ursula
Plaatsnaam
Heythuysen
Provincie
Limburg
School
Singelland, locatie VHS
Plaatsnaam
Drachten
Provincie
Friesland
School
SG Were Di
Plaatsnaam
Valkenswaard
Provincie
Noord-Brabant
Website
School
NXT Maarsbergen en Doorn
Plaatsnaam
Maarsbergen
Provincie
Utrecht
Website
School
Schoonhovens College
Plaatsnaam
Schoonhoven
Provincie
Zuid-Holland
School
Scholencombinatie Delfland
Plaatsnaam
Delft
Provincie
Zuid-Holland
School
RSG Stad en Esch
Plaatsnaam
Meppel
Provincie
Drenthe
School
Lingecollege
Plaatsnaam
Tiel
Provincie
Gelderland
School
RSG de Borgen, vestiging Nijeborg
Plaatsnaam
Leek
Provincie
Groningen
School
ROC West-Brabant – Scala / Curio Scala
Plaatsnaam
Teteringen
Provincie
Noord-Brabant
School
ROC West-Brabant / Curio
Plaatsnaam
Breda
Provincie
Noord-Brabant
School
ROC van Amsterdam – Groot West
Plaatsnaam
Amsterdam
Provincie
Noord-Holland
School
Pleincollege Nuenen
Plaatsnaam
Nuenen
Provincie
Noord-Brabant
School
Pius X-college
Plaatsnaam
Almelo
Provincie
Overijssel
School
Petrus Canisius College
Plaatsnaam
Alkmaar
Provincie
Noord-Holland
Website
School
Penta College CSG Hoogvliet
Plaatsnaam
Hoogvliet (Rotterdam)
Provincie
Drenthe
School
OSB Amsterdam
Plaatsnaam
Amsterdam
Provincie
Drenthe
School
ORS Lek en Linge
Plaatsnaam
Geldermalsen
Provincie
Gelderland
School
Openbare ScholenGroep Schoonoord / openbaar VMBO en MAVO Zeist
Plaatsnaam
Zeist
Provincie
Utrecht
School
Oosterlicht College
Plaatsnaam
Nieuwegein
Provincie
Utrecht
School
scholengroep Tongerlo
Plaatsnaam
Rosendaal
Provincie
Noord-Brabant
School
Nuborgh College Oostenlicht
Plaatsnaam
Elburg
Provincie
Gelderland
School
Mundus College (NOVA College)
Plaatsnaam
Amsterdam
Provincie
Noord-Holland
School
Munnikenheide College
Plaatsnaam
Etten-Leur
Provincie
Noord-Brabant
School
Montessori Scholengemeenschap Amsterdam
Plaatsnaam
Amsterdam
Provincie
Noord-Holland
Website
School
Merlet College (Cuijk)
Plaatsnaam
Cuijk
Provincie
Noord-Brabant
School
Melanchthon scholengemeenschap
Plaatsnaam
Rotterdam
Provincie
Zuid-Holland
School
Meerwegen Scholengroep
Plaatsnaam
Amersfoort
Provincie
Utrecht
School
Martinuscollege
Plaatsnaam
Grootebroek
Provincie
Noord-Holland
School
Maris College (Mgr. Nolenslaan 16)
Plaatsnaam
Den Haag
Provincie
Zuid-Holland
School
Marianum
Plaatsnaam
Groenlo
Provincie
Overijssel
School
Maerlant College
Plaatsnaam
Brielle
Provincie
Zeeland
School
Maartenscollege
Plaatsnaam
Hengelo
Provincie
Overijssel
School
Lodewijk College
Plaatsnaam
Terneuzen
Provincie
Zeeland
School
Kentalis Audiologisch Centrum
Plaatsnaam
St. Michielsgestel
Provincie
Noord-Brabant
School
Skills vmbo
Plaatsnaam
Heemskerk
Provincie
Noord-Holland
School
Kempenhorst College
Plaatsnaam
Oirschot
Provincie
Noord-Brabant
School
Kalsbeek College
Plaatsnaam
Woerden
Provincie
Utrecht
School
Jacobus Fruytier Scholengemeenschap
Plaatsnaam
Apeldoorn
Provincie
Gelderland
Website
School
ISW Hoge Woerd / Westland Vakcollege
Plaatsnaam
Naaldwijk
Provincie
Zuid-Holland
School
Hoofdvaart College
Plaatsnaam
Haarlem
Provincie
Noord-Holland
School
Hondsrug College
Plaatsnaam
Emmen
Provincie
Drenthe
School
Hilfertsheem College
Plaatsnaam
Hilversum
Provincie
Noord-Holland
School
Het Westeraam
Plaatsnaam
Elst
Provincie
Gelderland
School
Het Stedelijk Zutphen (Dalton College)
Plaatsnaam
Zutphen
Provincie
Gelderland
School
Het Noordik
Plaatsnaam
Almelo
Provincie
Overijssel
School
Het Kwadrant
Plaatsnaam
Weert
Provincie
Limburg
School
Het Huygens College
Plaatsnaam
Amsterdam
Provincie
Noord-Holland
School
Het Hooghuis
Plaatsnaam
Oss
Provincie
Noord-Brabant
School
Het College Vos
Plaatsnaam
Vlaardingen
Provincie
Zuid-Holland
School
Herle College
Plaatsnaam
Heerlen
Provincie
Limburg
School
Herbert Vissers College
Plaatsnaam
Nieuw-Vennep
Provincie
Noord-Holland
School
Heldring Business School
Plaatsnaam
Den Haag
Provincie
Zuid-Holland
School
Hanze College
Plaatsnaam
Oosterhout
Provincie
Noord-Brabant
School
Haarlem College
Plaatsnaam
Haarlem
Provincie
Noord-Holland
School
Guyotschool voor VSO aan doven (Kentalis)
Plaatsnaam
Haren
Provincie
Groningen
School
Graaf Huyn College
Plaatsnaam
Heerlen
Provincie
Limburg
School
Gomarus College
Plaatsnaam
Groningen
Provincie
Groningen
School
Gilde College (OSG Hengelo) / CT Stork College
Plaatsnaam
Hengelo
Provincie
Overijssel
School
G.K. van Hogendorp / Experience College
Plaatsnaam
Rotterdam
Provincie
Zuid-Holland
School
Farelcollege
Plaatsnaam
Ridderkerk
Provincie
Zuid-Holland
School
Emelwerda College
Plaatsnaam
Emmeloord
Provincie
Flevoland
School
Edudelta College Middelharnis (Lentiz)
Plaatsnaam
Middelharnis
Provincie
Zuid-Holland
School
Driestar Gouda
Plaatsnaam
Gouda
Provincie
Zuid-Holland
School
Dr. Nassau College
Plaatsnaam
Assen
Provincie
Drenthe
School
dr. Aletta Jacobs College
Plaatsnaam
Hoogezand
Provincie
Groningen
School
Dongemond College Made
Plaatsnaam
Made
Provincie
Noord-Brabant
School
Dongemond College Raamsdonksveer
Plaatsnaam
Raamsdonksveer
Provincie
Noord-Brabant
School
De Marke / Etty Hillesum
Plaatsnaam
Deventer
Provincie
Overijssel
School
De Goudse Waarden
Plaatsnaam
Gouda
Provincie
Zuid-Holland
School
CSG Ulbe van Houten
Plaatsnaam
Sint-Annaparochie
Provincie
Friesland
School
CSG Sprengeloo / UDO (You Do)
Plaatsnaam
Apeldoorn
Provincie
Gelderland
Website
School
CSG Prins Maurits
Plaatsnaam
Middelharnis
Provincie
Zuid-Holland
School
CSG Liudger
Plaatsnaam
Drachten
Provincie
Friesland
School
CSG Comenius
Plaatsnaam
Leeuwarden
Provincie
Friesland
School
College voor Beroepsonderwijs, Purmerendse ScholenGroep
Plaatsnaam
Purmerend
Provincie
Noord-Holland
Website
School
College Den Hulster
Plaatsnaam
Venlo
Provincie
Limburg
School
Christelijk College Groevebeek
Plaatsnaam
Ermelo
Provincie
Gelderland
School
Carré College Rotterdam / Rotterdam Design College
Plaatsnaam
Rotterdam
Provincie
Zuid-Holland
School
Candea College
Plaatsnaam
Duiven
Provincie
Gelderland
School
Cambreur College
Plaatsnaam
Dongen
Provincie
Noord-Brabant
School
Cambium College
Plaatsnaam
Zaltbommel
Provincie
Gelderland
School
Calvijn College
Plaatsnaam
Krabbendijke
Provincie
Zeeland
School
CSV (Christelijke Scholengemeenschap Veenendaal)
Plaatsnaam
Veenendaal
Provincie
Utrecht
School
Broeckland College
Plaatsnaam
Breukelen
Provincie
Utrecht
School
Bonhoeffer College
Plaatsnaam
Enschede
Provincie
Overijssel
School
Beroepscollege Leystede
Plaatsnaam
Leiden
Provincie
Zuid-Holland
School
Bisschoppelijk College (BC) Broekhin
Plaatsnaam
Roermond
Provincie
Limburg
School
Baken Stad College
Plaatsnaam
Almere
Provincie
Flevoland
School
Arentheemse College
Plaatsnaam
Arnhem
Provincie
Gelderland
School
Andreas College
Plaatsnaam
Katwijk
Provincie
Zuid-Holland
School
Almende College / Wesenthorst
Plaatsnaam
Ulft
Provincie
Gelderland
School
2College Durendael
Plaatsnaam
Oisterwijk
Provincie
Noord-Brabant

Inschrijven Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte met de nieuwsbrief van Platform vmbo Economie en Ondernemen.